Blackcat Serwis kserokopiarek drukarek

Zapewniamy pełen serwis urządzeń:

  • wielofunkcyjnych,
  • kserokopiarek
  • drukarek
  • ploterów

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo uciążliwe bywają awarie sprzętu biurowego, mogące paraliżować pracę zespołów ludzkich lub – w małych firmach – całego przedsiębiorstwa. Nasi technicy są jednak mistrzami w swoim fachu i doskonale radzą sobie z każdą sytuacją. Ich atutem jest doświadczenie zebrane w ciągu ponad 12 lat pracy.

Prosimy pamiętać, że naprawa to ostateczność: sprzęt poddawany systematycznym przeglądom i należycie konserwowany psuje się rzadko lub wcale. Jeśli zdecydujecie się Państwo dbać o swoje wyposażenie biurowe w ten sposób, zwróci się to na pewno w postaci rzadszych awarii i napraw.

Współczesne urządzenia biurowe to sprzęt bardzo zaawansowany technologicznie i zawierający wiele elementów, które mogą ulegać naturalnemu zużyciu lub sporadycznym uszkodzeniom. Korzystanie z naszych usług serwisowych oznacza dla Państwa krótsze przestoje związane z usterkami poszczególnych urządzeń. Zapewniamy krótkie oczekiwanie na reakcję serwisu, a także najwyższą jakość usług technicznych

W zależności od potrzeb, możemy dotrzeć do Klienta wykonując usługę na miejscu, lub w naszym serwisie.

Zgłoszenia serwisowe przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17