Blackcat Dzierżawa kserokopiarek i drukarek


Dobór urządzeń odbywa się z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

Nie jednokrotnie zakup zaawansowanego technologicznie urządzenia wielofunkcyjnego lub kserokopiarki to skomplikowany proces który wymaga od klienta znajomości choćby minimalnej wiedzy technicznej, dysponowania odpowiednimi środkami, oraz czasu na zbadanie rynku i dostępności urządzeń. Dla firm i korporacji gdzie liczy się płynność druku i czas obsługi sprzętu, oraz mniejszych firm szukających oszędności i wygody a także dla tych które dopiero rozpoczynają swoją działalność a co za tym idzie także i swoją przygodę z drukowaniem oferujemy usługę dzierżawy sprzętu.

Proponowana przez nas dzierżawa sprzętu drukującego polega na wyręczeniu klienta w doborze urządzenia odpowiadającego jego oczekiwaniom i potrzebom i dostarczeniu go na stanowisko pracy. Zapewniamy serwis dzierżawionego urządzenia, a klient płaci jedynie ustaloną stawkę za każdą wykonaną kopię.

Standardowo dzierżawa kopiarek opiera się na umowie zawartej na czas od 24-48 miesięcy na sprzęt fabrycznie nowy lub poleasingowy. Miesięczny czynsz zawiera opłatę za urządzenie, materiały eksploatacyjne, części zamienne, serwis, konserwację i dojazdy technika.

  • Dzierżawa oznacza brak kosztów zakupu nowego urządzenia.
  • Z góry wiadomo, ile trzeba zapłacić.
  • Możliwe jest dobranie urządzenia do potrzeb
  • Zapewniamy pełną opiekę serwisową, dostawy materiałów eksploatacyjnych oraz szkolenia pracowników i wsparcie IT.

Taki wynajem urządzeń wielofunkcyjnych w wielu wypadkach opłaca się Państwu znacznie bardziej niż ich zakup. Może on zresztą poprzedzić leasing lub kupno urządzeń biurowych przez Państwa firmę. Wynajem sprzętu biurowego polecamy przede wszystkim nowo powstałym firmom. Zapewni on dostęp do nowoczesnych urządzeń drukujących już na starcie i da czas na zgromadzenie środków pozwalających przedsiębiorstwu na zakup własnego. Pozwoli także zapoznać się z możliwościami współczesnych urządzeń wielofunkcyjnych i oswoić pracowników z procedurami korzystania z maszyny, będącej biurowym centrum komunikacji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą formą pozyskania uniwersalnych urządzeń kopiujących, drukujących, skanujących, faksujących i pracujących w firmowej sieci lub Internecie, zapraszamy          do kontaktu po więcej informacji.

Kontakt telefoniczny 692-299-603

kontakt mailem – biuro@blackcat-tonery.pl