Blackcat Lexmark MX711dhe
  • format: A4
  • rozdzielczość druku mono: 1200×1200dpi
  • miesięczne obciążenie: do 350000stron
  • szybkość drukowania mono: do 66stron A4/min
  • ethernet – druk w sieci LAN: tak
  • miejsce użytkowania: korporacja
  • przeznaczenie do druku: tylko mono – tekst i grafika

Lexmark MX711dhe to urządzenie wielofunkcyjne laserowe monochromatyczne, umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest korporacja.

Wymiary produktu: 54,8 cm szerokości x 57,8 cm głębokości x 72,7 cm wysokości

Większa wszechstronność.

Drukarka wielofunkcyjna Lexmark MX711dhe z łatwym w dostosowywaniu ekranem dotykowym e-Task umożliwia drukowanie, kopiowanie, faksowanie i skanowanie oraz wysyłanie wiadomości e-mail. Cechuje się standardową pojemnością wejściową wynoszącą 650 arkuszy, a do jej wyposażenia należą: 1 GB standardowej pamięci i dysk twardy o pojemności ponad 160 GB

Szybko i po sprawie

Wydrukujesz i skopiujesz z szybkością nawet do 66 stron na minutę a pierwszą stronę uzyskasz w zaledwie 4 sekundy. Dodatkowo możesz błyskawicznie skanować dokumenty dwustronne.

Szybsze przetwarzanie

Zwiększ szybkość drukowania, skanowania i kopiowania dzięki pamięci dającej się rozbudować do 3 GB, dwurdzeniowego procesorowi o częstotliwości 800 MHz i gigabitowemu Ethernetowi.

Płynne wykonywanie zadań

Dzięki pojemności podajników sięgającej 3300 arkuszy i kasecie z tonerem o bardzo wysokiej wydajności nie trzeba zbyt często dokładać papieru ani zmieniać kaset drukujących.

Łatwa i przemyślana obsługa

Wyrazisty kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,2 cala zapewnia dostęp do zainstalowanych fabrycznie aplikacji obiegu dokumentów.