Blackcat Lexmark MS517dn
  • format: A4
  • rozdzielczość druku mono: 1200×1200dpi
  • szybkość drukowania mono: do 42stron A4/min
  • miesięczne obciążenie: do 120000stron
  • przeznaczenie do druku: tylko mono – tekst i grafika
  • miejsce użytkowania: firma

 

Lexmark MS517dn to drukarka laserowa monochromatyczna, urządzenie jednofunkcyjne, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma. Wymiary produktu: 39,9 cm szerokości x 38,2 cm głębokości x 26,3 cm wysokości.

Model MS517dn oferuje szybkość drukowania do 45 stron na minutę, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, kartę sieciową Gigabit, dostępne kasety w bardzo wysokiej wydajności oraz możliwość druku mobilnego.

Szybkie drukowanie skomplikowanych dokumentów

Drukowanie do 45 [42] stron na minutę, a pierwszej strony w zaledwie 6,5 sekundy — dzięki zaawansowanemu dwurdzeniowemu procesorowi 800 MHz i 256 MB pamięci (z możliwością rozszerzenia do 1,2 GB) — co pozwala na łatwą obsługę złożonych dokumentów.

Niezawodne działanie

Zalecany przy drukowaniu do 14 000 stron miesięcznie, co jest możliwe dzięki naszemu najnowocześniejszemu mechanizmowi obsługi papieru.

Niezakłócone drukowanie zadań

Dodanie opcjonalnych zasobników wejściowych zwiększa pojemność wejściową do 2000 arkuszy, dzięki czemu nie trzeba zbyt często dokładać papieru.

Doskonała jakość materiałów eksploatacyjnych

Specjalny toner Unison Lexmarka pozwala utrzymać niskie koszty druku dzięki swojej wydajności, zapewniając wysoką jakość przy korzystnej cenie.

Druk mobilny

Druk mobilny przy użyciu bezpłatnej aplikacji Mobile Print Lexmarka lub opcjonalnego adaptera Wi-Fi.

Monitorowanie urządzeń

Monitorowanie stanu pracy i poziomu materiałów eksploatacyjnych na łatwym w użyciu, kolorowym ekranie LCD drukarki o wielkości 2,4 cala [6,0 cm] lub z lokalizacji zdalnej poprzez interfejs WWW.